PVP-L30-22 630x430
PVP-L30-22 630x430
Accessoires voor standaard magnetische klemtechnologie
IDnr. 1358596
Productkenmerken
  • 14-weg poolplaat
  • Voor het frezen van contouren en speciale vormen.
  • Technologie: Parallelle stang
  • Geschikt voor: MFPS-A1-L30 630 x 430
Technische gegevens
  • Afmetingen: 630 x 430 x 22 mm
  • Poolsteek: 30 mm + 10 mm