Firma SCHUNK jako pracodawca

Odkryj, czym jest praca w rodzinnej firmie będącej światowym liderem kompetencji w zakresie technologii mocowań i systemów chwytakowych. Dowiedz się, w jaki sposób duch pionierstwa i absolutnej perfekcji idzie w parze z odpowiedzialnością społeczną firmy SCHUNK. Dowiedz się więcej o duchu panującym w firmie SCHUNK, gdzie indywidualna inicjatywa i zespołowy duch są równie ważne. Krótko: poznaj nas! Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Niezależnie od tego, czy nadal się uczysz, jesteś studentem u progu kariery, czy pracujesz na stanowisku kierowniczym i szukasz awansu, mamy dla Ciebie możliwości. Dzięki ponad 3,500 współpracowników traktujących Cię w sposób przyjazny i otwarty, możesz oczekiwać doskonałych perspektyw rozwoju zarówno w obszarze technicznym, jak i handlowym.

Fakty i nasza filozofia

Liczą się wszystkie indywidualne osiągnięcia – ale zwyciężać możemy tylko jako zespół. Takie jest nasze głębokie przekonanie, z którego wynika organizacja pracy w firmie SCHUNK. Nigdy nie oczekujemy, by ktoś robił więcej niż jest w stanie, ale nie powinien także robić mniej. Naszym celem jest bowiem osiąganie najlepszych wyników. Możemy je osiągnąć tylko pod warunkiem optymalnego połączenia zróżnicowanych talentów i indywidualnych uzdolnień. Jesteśmy tu dla siebie nawzajem i traktujemy się z szacunkiem i uznaniem. Dlatego odnosimy sukcesy. W ciągu ostatnich 25 lat odnotowywaliśmy średni roczny wzrost w wysokości 12%, na przekór wszelkim kryzysom.

Film korporacyjny
Maszyna synergii SCHUNK

Duch pionierstwa i rodzinny charakter firmy

Wyznaczamy globalne standardy dzięki duchowi pionierstwa i perfekcji. Dzieło rozpoczęte przez Friedricha Schunka przed niemal 70 laty w warsztacie mechanicznym w Lauffen jest dziś kontynuowane przez jego syna i wnuki, z tym samym poczuciem odpowiedzialności i wizją. SCHUNK to firma rodzinna, zatrudniająca obecnie ponad 3,500 pracowników. Mając 30 filii i zatrudniając ponad 250 regionalnych kierowników sprzedaży, wszędzie na świecie jesteśmy u siebie. Jednocześnie jesteśmy silnie zakorzenieni lokalnie i niemal cała nasza produkcja odbywa się w Niemczech. Możesz być tego pewien.
Profil firmy
Filozofia firmy

Razem osiągniemy więcej

O naszym sukcesie nie przesądzają maszyny i materiały, lecz ludzie, których pomysły i zaangażowanie sprawiają, że zawsze wyprzedzamy konkurentów o krok – zarówno pod względem jakości i precyzji, jak również innowacji i dbałości o Klienta w naszej rodzinnej firmie. Dlatego zawsze koncentrujemy się na ludziach. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły i doceniamy tych, którzy podejmują inicjatywę. Krótko mówiąc, pokładamy zaufanie w umiejętnościach ludzi, którzy chcą się dalej rozwijać. Czy jesteś jednym z nich? Jeśli tak, pracujmy razem!

Nasze jednostki organizacyjne

Jak przemieścić paluszki rybne, kiełbaski salami lub kruche herbatniki z przenośnika taśmowego do opakowań tak, by ich nie uszkodzić? Jak zamocować ważące ponad 700 kilogramów detale przeznaczone do turbin wiatrowych w taki sposób, aby umożliwić ich obróbkę ze wszystkich stron? W jaki sposób z absolutną precyzją ustawiać i obrabiać mikrooptyczne elementy układów fotonicznych? W firmie SCHUNK uwielbiamy zadawać takie pytania. I nie spoczniemy, dopóki nie znajdziemy idealnego rozwiązania.
Ludzie, którzy znają „swoje” maszyny i technologie na wylot i uwielbiają pracę nad drobnymi szczegółami są równie ważni jak ci, którzy lubią odkrywać nowe „tematy”. Jakie są Twoje atuty?

Różnorodne zadania – pole do popisu dla talentów

Sukces na światowym rynku, który zaczyna się od dobrej koncepcji zrodzonej w Badenii-Wirtembergii, wymaga dużo pracy i wysiłku. Najważniejszy jest zespół, który pracuje ramię w ramię, gdzie każdy koncentruje indywidualny talent i zaangażowanie na tym, co naprawdę się liczy – na wyniku. Dla Ciebie oznacza to tysiąc i jedną szansę na to, by do nas dołączyć i stać się częścią rodziny SCHUNK.

Wiesz już dokładnie, co chcesz robić? Zatem czekamy na Twoją aplikację! Chciałbyś stać się częścią zespołu, ale nie wiesz, od czego zacząć? Pomożemy Ci znaleźć właściwe miejsce w firmie SCHUNK, gdzie będziesz mógł wykorzystywać swoje talenty i rozwijać umiejętności – zawodowe i osobiste.

W skład naszego odnoszącego sukcesy zespołu wchodzą:

  • Badacze i deweloperzy, zawsze o krok przed konkurencją- zarówno w kwestiach technicznych, jak i biznesowych.
  • Konstruktorzy prototypów i testerzy, którzy nadają kształt pomysłom na nowe produkty i monitorują proces projektowania.
  • Projektanci, efektywnie tworzący niestandardowe rozwiązania gotowe do produkcji.
  • Sprzedawcy, którzy podtrzymują dobre relacje z Klientami i zawsze potrafią przekroczyć ich oczekiwania wyższym poziomem usług i doradztwa.
  • Dział produkcji, dla którego dobra współpraca i wzajemny szacunek są równie ważne, jak jakość i dotrzymywanie terminów.
  • Przygotowanie pracy i Utrzymanie ruchu, działy, których troska o szczegóły gwarantuje bezproblemowe funkcjonowanie produkcji.
  • Zaangażowany zespół magazynowania i wysyłki, który zachowuje spokój nawet w okresach wytężonej pracy, dzięki czemu produkty firmy SCHUNK docierają do klientów na całym świecie bezpiecznie i punktualnie, bez przestojów a w procesie montażu.

Zaangażowanie społeczne

Ponieważ jesteśmy firmą rodzinną, odgrywanie ważnej roli w społeczeństwie jest dla nas czymś naturalnym. Czujemy się odpowiedzialni za zaspokajanie potrzeb społecznych, ekonomicznych i ekologicznych w naszym otoczeniu. Wspieramy szkoły, kluby i cały szereg inicjatyw nie tylko finansowo, lecz także dzieląc się naszą technologią, zaangażowaniem i pionierskim nastawieniem. Ucieszymy się, jeśli do swojej pracy dołączysz zaangażowanie.
Ucieszymy się, jeśli do swojej pracy dołączysz zaangażowanie. Zarówno w sporcie, działalności kulturalnej, artystycznej, na polu ochrony środowiska lub w życiu społecznym. I chętnie będziemy Cię wspierać, dzieląc się czasem, pomysłami lub energią.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej

Więcej informacji

Kontakt z działem HR
Tel.: +48-22-726 25 06
Oferty pracy
Rozpocznij karierę w firmie SCHUNK