PVP-L30-22 315x300
PVP-L30-22 315x300
Příslušenství pro standardní magnetickou upínací techniku
ID 1358587
Vlastnosti produktu:
  • 6násobná pólová deska
  • Pro frézování kontur a neobvyklých tvarů.
  • Technologie: Paralelní pól
  • Vhodné pro: MFPS-P-A1-L30 315 x 300
Technické údaje:
  • Rozměry: 315 x 300 x 22 mm
  • Rozteč pólů: 30 mm + 10 mm