arrow calendar cartcheck checkmark close configure contact danger download external_link facebook globeinfo instagram jobfinder linkedin logo_claim logout mail menuminus navigation pin play plus rss searchshaft success twitteruserwarning wechat x-twitterxing youku youtube zoom
Change the country selection to see information on the products, services and contact persons that are relevant for your location.
베이스 플레이트

베이스 플레이트

클램핑 포스 블록 액세서리
통합 VERO-S 인터페이스가 있는 공압 TANDEM 클램핑 포스 블록용 베이스 플레이트

Výhody – Přínos pro Vás

  • Rozhraní VERO-S
    K použití na rychlovýměnných paletových modulech VERO-S NSE3 a NSE plus
  • Pneumatické připojení ze tří stran
    Možné individuální spouštění upínacích silových bloků TANDEM
  • Univerzálně použitelné
    Montáž upínacích silových bloků s posunem o 90°
  • Ručně ovládané pneumatické ventily
    Pro spouštění jednotlivých upínacích svěráků
  • Integrovaný tlakový ventil
    K použití při skladování palet
  • Přenos médií v základně
    Pro spouštění upínacích silových bloků prostřednictvím modulů NSE3 138-P

Možnosti a zvláštní informace

  • Základní desky pro upínací silové svěráky KSP3
    Pneumaticky ovládané silové svěráky TANDEM lze bezprostředně zapojit přímo do upínacího systému nulového bodu SCHUNK VERO-S přes standardizované základní desky. Stlačený vzduch lze do ručně ovládaných základních desek TANDEM ABP-h plus přivádět pomocí spodních a bočních připojení.
  • Integrovaný tlakový ventil zajišťuje, že upínací silové bloky zůstanou bezpečně upnuty, i když bude přerušen přívod stlačeného vzduchu. To znamená, že upínací silové bloky mohou být použity v širokém spektru 3, 4 a 5-osých strojů. Aktuální tlak je zobrazen na manometru, který je integrován do základové desky.