PVP-L30-22 630x430
PVP-L30-22 630x430
Accessories for standard magnetic clamping technology
ID 1358596
Product features:
  • 14-way pole plate
  • For milling contours and special forms.
  • Technology: Parallel pole
  • Suitable for: MFPS-A1-L30 630 x 430
Technical data:
  • Dimensions: 630 x 430 x 22 mm
  • Pole pitch: 30 mm + 10 mm