arrow calendar cartcheck checkmark close configure contact danger download external_link facebook globeinfo instagram jobfinder linkedin logo_claim logout mail menuminus navigation pin play plus rss searchshaft success twitteruserwarning wechat x-twitterxing youku youtube zoom
Changez la sélection du pays pour voir les informations sur les produits, les services et les interlocuteurs pertinents pour votre localisation.

Průchodové moduly systému výměny nástrojů

Staráme se o všechno.

Bezpečná a spolehlivá výměna nástrojů zahrnuje také bezpečnou a spolehlivou kontrolu a dodávku vyměňovaných nástrojů. Proto jsou naše volitelné moduly dokonalým doplňkem k systémům výměny nástrojů SCHUNK. Lze dodat širokou škálu nástrojů od jednoduchých signálů až po svařovací proudy. Kromě toho jsou k dispozici různé moduly pro implementaci pneumatiky, kapalin, vakua a hydrauliky.
Montáž
Systém pro výměnu nástrojů se skládá ze dvou komponent. Komponenta, která se připevňuje k robotu, je strana robotu. Komponenta, která se připevňuje k upevnění nástroje, je strana nástroje.
Tous les filtres
361 résultats
Konfigurátor systému výměny nástrojů

Konfigurátor systému výměny nástrojů

Konfigurovatelná výměna nástrojů podle přání zákazníka
Aller au service
COS

COS

Volitelné moduly pro průchod různých médií, jako jsou elektrické signály, pneumatika, kapaliny a vakuum.
Afficher la série
COB

COB

Volitelné moduly pro průchod různých médií, jako jsou elektrické signály, pneumatika, kapaliny a vakuum.
Afficher la série