PVP-L30-22 315x300
PVP-L30-22 315x300
Accessories for standard magnetic clamping technology
ID 1358587
交货期可咨询
Product features:
  • 6-way pole plate
  • For milling contours and special forms.
  • Technology: Parallel pole
  • Suitable for: MFPS-P-A1-L30 315 x 300
Technical data:
  • Dimensions: 315 x 300 x 22 mm
  • Pole pitch: 30 mm + 10 mm