EGM-M-Q-30-1-FX Vergelijkbare illustratie
EGM-M-Q-30-1-FX
IDnr. 306350
Magnetische grijper EGM, elektrisch
  • Type magneet: Monopolig
  • Poolvorm: vierkant
  • Poolbreedte: 30 mm
  • vaste kabeluitgang (30 cm kabel)
  • Communicatie-interface: Digitale I/O
  • Voeding: 400 V AC
  • Max. totale stroom: 32 A
  • Aantal polen: 2
  • Magneetzone: 18.4 cm²
  • Magnetisch circuit: 3 A
  • Max. omgevingstemperatuur: 50 °C