arrow calendar cartcheck checkmark close configure contact danger download external_link facebook globeinfo instagram jobfinder linkedin logo_claim logout mail menuminus navigation pin play plus rss searchshaft success twitteruserwarning wechat x-twitterxing youku youtube zoom
Change the country selection to see information on the products, services and contact persons that are relevant for your location.
THL plus

THL plus

Steady rests with rear cylinder
Hydraulically actuated, self-centering steady rest with high clamping forces and excellent and consistently high centering and repeat accuracies.

Výhody – Vaše benefity

  • Precízne pákové lunety na splnenie najvyšších požiadaviek na kvalitu
    Umožňuje vynikajúce výsledky obrábania
  • Mimoriadne presná páková kinematika
    Vysoká presnosť centrovania a opakovateľná presnosť
  • Sériové utesnenie proti prenikaniu triesok a prípojka na preplachovanie vzduchom ako štandardná súčasť výbavy
    Zaručujú vyššiu procesnú bezpečnosť a predĺžené intervaly údržby
  • Premývanie valčekov v rámci štandardnej výbavy
    Na predchádzanie znečisteniu a usadzovaniu triesok
  • Optimalizovaný systém mazania vďaka centrálnemu mazaniu
    Jednoduchá dodávka a dlhá životnosť
  • Hydraulické pripojenie v zadnej časti a na bočnej strane valca
    Jednoduchá inštalácia na takmer každý stroj
  • Integrovaný poistný ventil a kontrola koncovej polohy
    Maximálna prevádzková bezpečnosť
  • Na želanie dostupné monitorovanie polohy piesta
    Kratšie doby cyklov a ochrana pred kolíziami
  • Kompatibilné so všetkými bežne dostupnými lunetami
    Jednoduchá výmena lunety bez použitia prídavných špeciálnych dielov
  • Funkčné diely sú zo všetkých strán kalené a brúsené
    Zaisťuje dlhú prevádzkovú životnosť

Možnosti a špeciálne informácie

  • Dlhá životnosť, robustnosť a vysoká presnosť
    Vďaka optimalizovanej pákovej kinematike, centrálnemu mazaniu, integrovanému preplachovaniu valčekov a vylepšenej ochrane pred trieskami dosahujú lunety SCHUNK ZENTRICO THL plus maximálne upínacie sily na každom valčeku, ako aj trvalo vynikajúce presnosti centrovania a opakovania.
  • K dispozícii aj v pneumatickom vyhotovení
    Popri hydraulickom variante sú lunety ZENTRICO THL plus k dispozícii aj v pneumatickom vyhotovení. Tieto zariadenia sú ideálne na použitie v manipulačnej technológii, na konvenčných sústruhoch a oveľa viac.