EGM-M-Q-30-1-FX Podobne ako na obrázku
EGM-M-Q-30-1-FX
Identifikačné číslo 306350
Magnetický uchopovač EGM, elektrické
  • Typ magnetu: Monopól
  • Tvar pólu: Štvorcové
  • Šírka pólu: 30 mm
  • pevný káblový vývod (30 cm kábel)
  • Komunikačné rozhranie: digitálne vstupy/výstupy
  • Napájací zdroj: 400 V AC
  • Max. celkový prúd: 32 A
  • Počet pólov: 2
  • Magnetická oblasť: 18.4 cm²
  • Magnetický obvod: 3 A
  • Max. teplota okolia: 50 °C