PVB-2-L30-30 60x30
PVB-2-L30-30 60x30
Accessoires voor standaard magnetische klemtechnologie
IDnr. 1424093
Productkenmerken
  • Veelzijdig dubbelpolig verlengstuk
  • Met doorboring en M6-schroef.
  • Technologie: Parallelle stang
  • Compensatieslag 4 mm.
Technische gegevens
  • Afmetingen: 60 x 30 x 30 mm
  • Compensatieslag: 4 mm
  • Voor poolmaat: 30 mm + 10 mm
  • Poolsteek: 30 mm + 10 mm