A gama de produtos de castanhas dentilhadas SCHUNK representa a máxima flexibilidade do sistema modular padrão - a um preço razoável e com aplicações variáveis.
Enquanto outros fornecedores só podem alcançar grandes faixas de fixação usando soluções especiais caras ou com várias castanhas de placa, a SCHUNK oferece uma faixa de fixação máxima com apenas uma castanha dentilhada.
Nossa promessa de desempenho. Seus benefícios.
A transmissão de altos torques garante um corte de metal econômico com altas velocidades de corte e alto desempenho de corte.
Uma terceira fileira adicional de dentes (a partir do diâmetro da placa de 200 mm) permite uma taxa de avanço mais alta e uma taxa de corte mais profunda.
A superfície endurecida resulta em menor desgaste dos dentes.
Gewichtsreducerende en geharde klauwklemmen van 16MnCr5 staal voor uitwendige klemming met meer grip. De puntige vertanding wordt snel in het werkstukoppervlak gehaakt en klemt het zo betrouwbaar vast. De leveringseenheid bestaat uit 1 set = 3 stuks, de werkstukaanslagen zijn niet bij de levering inbegrepen.
Gewichtsreducerende en geharde klauwklemmen van 16MnCr5 staal voor inwendige klemming met meer grip. De puntige vertanding wordt snel in het werkstukoppervlak gehaakt en klemt het zo betrouwbaar vast. De leveringseenheid bestaat uit 1 set = 3 stuks, de werkstukaanslagen zijn niet bij de levering inbegrepen.
Gewichtsreducerende en geharde klauwklemmen van 16MnCr5 staal voor vastklemmen met staven, met meer grip. De puntige vertanding wordt snel in het werkstukoppervlak gehaakt en klemt het zo betrouwbaar vast. De leveringseenheid bestaat uit 1 set = 3 stuks, de werkstukaanslagen zijn niet bij de levering inbegrepen.
De universele klauwklem gemaakt van gehard 16MnCr5-staal is zo flexibel als een getrapte klem en zorgt tegelijkertijd voor een hoge koppeloverdracht net zoals bij een klauwklem. Flexibiliteit wordt geboden door inwendige en uitwendige klemming en het vastklemmen met staven en zorgt voor geoptimaliseerde insteltijden en instelkosten. De levereenheid bestaat uit 1 set = 3 stuks. Voor universele klauwklemmen SZAU/4 en SZAU-M/4, 1 set = 4 stuks voor een klauwplaat met 4 klemmen.