arrow calendar cartcheck checkmark close configure contact danger download external_link facebook globeinfo instagram jobfinder linkedin logo_claim logout mail menuminus navigation pin play plus rss searchshaft success twitteruserwarning wechat x-twitterxing youku youtube zoom
国の選択を変更して、お住まいの地域に関連する製品、サービス、および担当者に関する情報を表示します。

Compensatie-eenheden

Intelligente compensatie.

Werkstukken aansluiten, monteren, insteken, laden en lossen zijn dagelijkse uitdagingen in de automatisering. Om schade aan gereedschappen en werkstukken te voorkomen, bieden compensatie-eenheden met rotatie- en hoekcompensatie van SCHUNK de vereiste flexibiliteit tussen bijvoorbeeld de robot en het gereedschap.
Dit voorkomt systeemstoringen als gevolg van onnauwkeurige toleranties en vergroot de procesbetrouwbaarheid.
全フィルター
96件の結果
AGM-Z

AGM-Z

Modulaire compensatie-eenheid met flexibiliteit op de z-as voor het compenseren van onnauwkeurigheden en toleranties en hoogteverschillen. Als onderdeel van de AGM-productfamilie kan de AGM-Z flexibel worden gecombineerd met de AGM-XY en AGM-W en biedt daarom altijd het juiste compensatiegedrag voor een breed scala aan toepassingen.
系列を表示
AGM-XY

AGM-XY

Modulaire compensatie-eenheid met XY-compensatie voor de compensatie van onnauwkeurigheden en toleranties. Als onderdeel van de AGM productfamilie kan de AGM-XY flexibel worden gecombineerd met de AGM-Z en biedt daarom altijd het juiste compensatiegedrag voor een breed scala aan toepassingen.
系列を表示
AGM-W

AGM-W

Compensatie-eenheid
サービスへ
AGE-XY

AGE-XY

Compensatie-eenheid met laterale X-Y-conformiteit
系列を表示
AGE-F

AGE-F

Compensatie-eenheid met laterale X-Y-conformiteit en geïntegreerde veerretour
系列を表示
AGE-S

AGE-S

Compensatie-eenheid die in XY- en Z-richting compenseert
系列を表示
AGE-Z 2

AGE-Z 2

Compensatie-eenheid die in Z-richting compenseert
系列を表示
AGE-U

AGE-U

Compensatie-eenheid met rotatie- en hoekcompensatie voor aanpassing van eindeffector aan de positie van de component
系列を表示
TCU-P

TCU-P

Voor de compensatie van kleine locatie- en positieafwijkingen bij montage- en handlingstoepassingen
系列を表示
TCU-Z

TCU-Z

Voor de compensatie van kleine locatie- en positieafwijkingen bij montage- en handlingstoepassingen
系列を表示